Poradny  pro  mysl  a  duši

Ela Madarová

Individuální poradna, konstelace, odbloky

www.elamadarova.webnode.cz 

Absolvovala jsem kurzy Reiki, feng-suej, meditace. 9 let Univerzity Nové doby.. pokračovala jsem Shamballou, metodou EFT (terapie emoční svobody) a EMI (zpracování traumatických a bolestných událostí) a navštěvovala 8 let sezení s konstelacemi privátními i skupinovými. Jsem též držitelem certifikátu Externí profesionální kouč. Seberozvoji se osobně věnuji celkem již přes 20 let.

Bez osobní zkušenosti nelze pomoci dále.. specializuji se na intenzivní individuální práci s klientem. Pomocí hlubokého vcítění a přenosem automatickou kresbou Vám mohu najít odpovědi na Vaše otázky a skutečnou příčinu Vašich problémů, ať se jedná o osobní, rodinné, zdravotní, vztahové či pracovní. Odhalíme tak hluboké a nevyřčené informace ze vztahů s partnerem, dětmi, rodiči i kolegy.. Tím, že nás ovládá převážně nevědomí (vzorce po rodičích a předcích, různá přesdvědčení, bolesti a strach apod.), často nevíme, čím si problémy a stagnace způsobujeme. 

Sezení Vám přinese úlevu, poznání i pochopení souvislostí, ale zejména vše zpracujeme pomocí individuální konstelace, která půjde do takové hloubky, kterou jste v daném okamžiku schopni pojmout a zpracovat. Zpravidla jsou nejnáročnější energeticky i časově první sezení, poté se systém již uvolňuje a sezení se zkracují.


PhDr. Jana Klucká

Dětský psycholog

Ve své práci s dětmi využívám především terapii hrou, dále arteterapeutické a relaxační prvky. Pracuji pod supervizí klinické psycholožky a psychoterapeutky PhDr. Gražiny Kleinové. Ve své práci se kontinuálně vzdělávám.

Jsem spoluautorkou knih: Kognitivní trénink v praxi (Klucká, Volfová) a Případové studie z klinické neuropsychologie (Kulišťák a spol.)